2018. szeptember 10. | 07:25

Hírek, liturgikus rend – 2018. szeptember 9.

Szeptember 10-én hétfőtől elkezdődnek a kóruspróbák délután 16 órától a plébánián, melyre új tagokat is várunk.

Szeptember 11-én kedden este 19 órakor a férfi imaközösség találkozik a plébánián.

Szeptember 12-én szerdán Szűz Mária szent nevének ünnepén palinban 10 órakor szentmise lesz. A plébániatemplomban változatlanul reggel 7.30 órakor lesz szentmise.

Szeptember 15-én pénteken 17 órakor a Szentlélek imacsoport találkozik a plébánián.

Szeptember 22-én, szombaton Kaposvárra buszt szervezünk Mijo Barada lelkigyakorlatára. Indulás a templom előtti térről 6.45 órakor. Az 1850 forint utazási költség a buszon lesz beszedve.

Szeptember 29-én szombaton templomunkban egész napos szentségimádás lesz.
Ugyanezen a napon ökumenikus imaséta lesz a városban. Közös indulási helyszín: Erzsébet tér, 9 óra. Részletek a hirdetőtáblán.

Október 13-án szombaton egynapos egyházközösségi kirándulást szervezünk Bécsbe. Jelentkezni a plébánián lehet.

Kérjük, akik még nem rendezték az egyházközségi hozzájárulásukat, azok szíveskedjenek megtenni. Az egyházközségi hozzájárulás alapdíja 3500 Ft/év/kereső fő.

Négy napos medjugorje-i zarándoklatot szervezünk októberben. Indulás október 19-én reggel, haza érkezés 23-án a késő esti órákban. Jelentkezni a plébánián lehet.

A tanév kezdetével hívjuk fiataljainkat a templomi szolgálatra, fiúkat ministrálni, lányokat a zsoltárénekes csoportba.

A sekrestyében jövő évi naptárak, kalendáriumok kaphatók.

Szeptember 9., vasárnap – Évközi 23. vasárnap

10 óra, szentmise: † Ferenc, Lajos és szülők
18 óra, szentmise: † Bernadett és szülők

Szeptember 10., hétfő – köznap