RssFacebook

Szent József kórus

Templomunk énekkara sokéves szünet után 2016. ősszel kezdett el szerveződni, új tagokkal. Célunk a gregorián és egyéb liturgikus énekek, többszólamú művek megszólaltatása, a Passió eléneklése, és körmeneteken ill. liturgikus szertartásokon való énekes szolgálat. Minden hónap első vasárnapján éneklünk a 10 órai szentmisén, illetve a nagyobb ünnepeken. Szeretettel várjuk mindazokat, akik úgy érzik, szívesen csatlakoznának hozzánk és énekelnének az Úrnak. Kottaismeret erősen ajánlott a gyorsabb tanulás miatt, de nem feltétlen szükséges, viszont jó zenei hallás, ritmusérzék és szolgálatbeli hűség mindenképpen. Jelentkezési korhatár 65 év.

Közös próbákat minden szerdán 16.30 órától 18.30 óráig tartunk a plébánián.
Szintén minden kedden 16.30 órától 17.30 óráig zenei felkészítő, továbbfejlesztő gyakorlatok vannak (szolfézs, hangképzés)

Domján József
kántor