Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

Medjugorje-i zarándoklat

2018.10.19. | 06:00 - 2018.10.23. | 22:00

Október 19-től 23-ig medjugorje-i zarándoklatot szervezünk, melyre várunk szeretettel mindenkit. Jelentkezni a plébánián lehet és a lent megadott elérhetőségen.

5 napos zarándoklat Medjugorjébe

Időpont: 2018. október 19-23.

• Utazás: busszal.
  • Szállás: Panzióban, 2-3 ágyas egyszerű, zuhanyzós szobákban.
  • Étkezés: Félpanziós ellátás, napi kétszeri étkezés a programunkhoz igazodva.

Tervezett program:

1. nap (2018. október 19. péntek): Indulás Nagykanizsáról pénteken reggel 6 órakor az Alsóvárosi templom (Szent József templom) előtti parkolóból. Érkezés Medjugorjébe a délutáni órákban. A szállás elfoglalása után részvétel az esti imaprogramon.
  2. nap (2018. október 20. szombat): A reggelit követően felmegyünk a Jelenések hegyére, a Podbrdo-ra. Ezt követően ebéd, pihenő majd részvétel az esti imaprogramon (rózsafüzér, szentmise, szentségimádás).
  3. nap (2018. október 21. vasárnap): A reggelit követően keresztút a Krizevácra. A hegyről visszatérve megebédelünk majd kis pihenő után a templomtéren folytatjuk: rózsafüzér, szentmise, stb.
  4. nap (2018. október 22. hétfő): Reggeli, majd látogatás a Cenacolo közösséghez, ahol meghallgathatjuk a tanúságtételüket. Az ebédet követően busszal elmegyünk Surmanciba, ahol egy Irgalmas Jézus kegykép előtt imádkozhatunk. (Ez előtt a kép előtt történt az a csoda, amely Faustina nővér szentté avatásához kellett.) Ezt követi a szokásos esti imaprogram: rózsafüzér majd szentmise.
  5. nap (2018 október 23. kedd): reggeli, kijelentkezünk a szállásról, bepakolunk a buszba majd részt veszünk a délelőtti magyar misén. Utána indulunk haza a templom melletti parkolóból. Érkezés Nagykanizsára 2018. október 23-án a késő esti órákban.

A program a Cenacolo közösség elérhetőségétől illetve a Surmanci kegyhegy látogathatóságától függően változhat. Az utazásunk ideje alatt több magyar csoport is Medjugorjében tartózkodik. Így lehetőségünk van arra, hogy egyes programjaikhoz csatlakozzunk, például közösen vegyünk részt magyar nyelvű szentmiséken. Ezek is módosíthatják a tervezett programunkat.

Költségek:

• Utazás: 21.000,- forint / fő