2017. szeptember 30. | 19:25

Hírek, liturgikus rend – 2017. október 1.

Október 1-től változik a hivatal nyitvatartása. Az új rend szerint hétfőtől csütörtökig 9-11 óráig, illetve hétfőn és pénteken 14-17 óráig tudunk hivatali ügyeket intézni. Az új nyitvatartást megtalálják a hirdetőtábláinkon és a honlapunkon is.

Október 2-án, kedden Mária-kör lesz a plébánia hittantermében 16.30
órától.

Október 4-én, szerdán Szent Ferenc tranzitusát ünnepeljük. A 10 órakor kezdődő ünnepi szentmisét Ocsovai Grácián, a zalaegerszegi ferences Jézus Szíve Plébánia plébánosa fogja bemutatni.

Október 7-én, szombaton egésznapos szentségimádást tartunk. Az Oltáriszentség őrzésére a sekrestyében lehet feliratkozni. Várunk szeretettel mindenkit.

Október 14-én, szombaton egészségnapot tartunk a plébánia dísztermében. Az egyházközösség tagjai között többen vannak, akik különböző allergiás érzékenységgel küzdenek (cukor, tej, liszt, laktóz,
glutén stb.). Programunk Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata támogatásával lehetőséget biztosít arra, hogy az ilyen problémával küzdő emberek hasznos információkat kapjanak az egészséges életmódról, étkezésről. Lehetőség lesz a résztvevők által, illetve a helyszínen készített ételek bemutatására, kóstolására, a receptek egymásnak való átadására.

Megjelent az Alsóvárosi Harangszó 2017. szeptemberi kiadása. Az újság 300 Ft-ért vásárolható meg a templom bejáratánál, illetve a plébánián, vagy letölthető honlapunkról.

Október 1, vasárnap – évközi 26. vasárnap

8 óra (Palin)
10 óra: bérmálkozókért
18 óra: † Angelika