Menü

2020. május 28. | 16:43

Változik élő közvetítéseink követésének módja

Tájékoztatjuk a kedves testvéreket, hogy élő közvetítéseink követésének módja változik. 2020. május 29-től az élő adásokat csak előzetes e-mail-es feliratkozást követően lehet nézni, YouTube-csatornánkon keresztül. Ezzel a lehetőséggel elsősorban (de nem kizárólag) a plébániánk területén élő idősebb, mozgásukban korlátozott testvéreinket szeretnénk elérni, akik másképp nem tudnak bekapcsolódni a liturgiába.
Feliratkozni az alábbi e-mail címen keresztül lehet, pontos név, cím és telefonszám megadásával: szentjozseflive@gmail.com.
A kérelem beérkezését követően az online miseközvetítésekhez való hozzáférést megadjuk, és a további teendőkről értesítő e-mailt küldünk, illetve technikai segítséget nyújtunk, amennyiben szükséges.