2024. március 02. | 17:14

Hírek, liturgikus rend – 2024. március 3.

Nagyböjt 3. vasárnapja

A hétköznapi szentmisék március 23-ig még a plébánia Szalézi termében lesznek megtartva. Virágvasárnapot követően már minden szentmise a templomban lesz.

Örömmel tájékoztatjuk a kedves híveket, hogy templomunk ismét látogatható minden hétfőn, kedden és pénteken 14.30-tól 17.30 óráig.

Hétfőn szeretettel várunk mindenkit az alsóvárosi orgonaszóra 17 órára a templomba.

Pénteken várjuk szeretettel a híveket a keresztúti ájtatosságra, 17.15 órára a templomba, amelyen a Mária-kör fog közreműködni. Az imacsoportnak gyülekező 17 órakor a sekrestyében.

Vasárnap elkezdődik a Szent József-imakilenced a plébánián, 19 órakor, melyre a férfiakat szeretettel várjuk.

Miseszándék kérhető a szentmisék után és az irodában is.

Előre hirdetjük:

Templombúcsúnk ünnepére szeretettel hívjuk a testvéreket, a búcsú programjai megtalálhatók a faliújságon, honlapunkon és Facebook-oldalunkon is.

• március 10-től 18-ig, Szent József-imakilenced a plébánián férfiaknak, 19 órakor.
  • március 16., szombat, gyalogtúra a miklósfai parkerdőbe hittanosoknak és családjaiknak, gyülekező a plébánián 9 órakor.
  • március 17., vasárnap, lelkigyakorlatos nap, 10 órakor Nagy Vendel atya, 18 órakor Horváth Gábor atya mutat be szentmisét. A misék alatt gyónási lehetőséget biztosítunk.
  • március 18., hétfő, orgonaest Szent József tiszteletére 17 órától.
  • március 19., kedd, Szent József-áhítat dr. Háda László atyával, majd ünnepi szentmise excellenciás főtisztelendő dr. Pápai Lajos emeritus győri püspök atyával. A szentmise után agapéra várjuk szeretettel a misén részt vevő híveket a plébánián.

Március 3., vasárnap – Nagyböjt 3. vasárnapja

8 óra, szentmise (palini kápolna)
10 óra, szentmise: † Ilona, István és szülők (templom)
, szentmise: † Amália és Ferenc, szülők (templom)