2024. február 24. | 13:22

Hírek, liturgikus rend – 2024. február 25.

Nagyböjt 2. vasárnapja

A hétköznapi szentmisék továbbra is a plébánia Szalézi termében vannak megtartva.

Pénteken várjuk szeretettel a híveket a keresztúti ájtatosságra, 17.15 órára a templomba, amelyen a rózsafüzér társulat fog közreműködni. Az imacsoportnak gyülekező 17 órakor a sekrestyében. A szokásos elsőpénteki imaóra a keresztút miatt kivételesen elmarad.
Örömmel tájékoztatjuk a kedves híveket, hogy templomunk péntektől ismét nyitva lesz a látogatók, imádkozók számára, némiképp megváltozott látogatási rendben, amely az alábbi: hétfőn, kedden és pénteken 14.30-tól 17.30 óráig. Szeretettel várunk mindenkit templomunkban.

Vasárnap a Szent József kórus énekel a 10 órai szentmisében.

Miseszándék kérhető az irodában és a szentmisék után is.

Előre hirdetjük:

Március 4-én, hétfőtől a téli szünet után folytatódik az Alsóvárosi Orgonaszó zenei programunk, melynek keretében az év minden hétfőjén 17-től 17.30 óráig rövid orgonaáhítatok vannak a templomban. Várunk szeretettel mindenkit.

Március 9-én, szombaton, 17-től 19 óráig tartjuk a következő lelki-képzési napot a plébánián szolgálattevőinknek, melyen templombúcsúnk ünnepének teendőit és szolgálatait fogjuk megbeszélni. Kérjük úgy tervezzenek, hogy a képzési alkalmon itt tudjanak lenni.

Amint arra már évekkel korábban felhívtuk a kedves hívek figyelmét, ismételten kérjük, hogy amennyiben korábbról megmaradt sárga csekk van birtokukban, szíveskedjenek azokat megsemmisíteni, és személyesen vagy banki átutalással rendezni az egyházközségi hozzájárulást. Hálásan köszönjük, hogy támogatják plébániánkat.

Február 25., vasárnap – Nagyböjt 2. vasárnapja

8 óra, szentmise (palini kápolna)
10 óra, szentmise: hálából Szűzanya tiszteletére (templom)
, szentmise: † Jánka család (templom)