2021. október 16. | 10:58

Hírek, liturgikus rend – 2021. október 17.

Ma van a missziók vasárnapja, a perselyadományokat a missziók javára gyűjtjük.
17 órakor a Pannon Egyetem bejárata előtt imádkozzuk a Szentolvasót, várjuk szeretettel a testvéreket.

Október 18-án, hétfőn Szent Lukács evangélista ünnepe lesz.
17 órakor a plébániatemplom melletti Szűzanya szobornál imádkozzuk a rózsafüzért.

Október 21-től, csütörtöktől november 1-ig, hétfőig a plébánia hivatal zárva tart. E-mailen ez idő alatt is elérhetők vagyunk, illetve szentimsék előtt és után. November 2-től, keddtől a megszokott rendben ismét nyitva lesz az iroda.

Medjugorjei zarándoklatot szervezünk október 22. és 26. között (részletek itt). Néhány hely még van a buszon, aki jönne, kedden 11 óráig tud jelentkezzen a plébánia hivatalban a költségek befizetésével (80 Euró + 24000 Forint) és a személyes adatok, valamint a covid igazolás behozatalával.

Október végén, november elején a miserendünkben ideiglenes változások lesznek, nagyon kérjük, figyeljék hirdetési felületeinket, ahol mindig megtalálhatók a fontos információk. A változást a liturgikus rendben és külön lapon is feltüntettük a faliújságon.

November 6-án, szombaton plébániai lelki napot és szolgálattevői továbbképzést tartunk a plébánián 9-től 14 óráig. A résztvevőket a plébános úr hívja meg személyesen.

Megjelent az Alsóvárosi Harangszó következő kiadása, az újságos asztalról elvihető, ára 300 Ft, melyet a perselybe kérünk tenni.

Kérjük a hittanosokat, kapcsolódjanak be plébániánk életébe; a fiúkat ministrálni, a lányokat pedig a zsoltárénekes csoportba várjuk, akik a vasárnap 11 órai, szabadtéri szentmisén énekelnek.

Híreink, programjaink a faliújságon, illetve honlapunkon és Facebook-oldalunkon is megtalálhatók.

Október 17., vasárnap – Évközi 29. vasárnap

9.30 óra, szentmise: † Ilona nagyanya
11 óra, szabadtéri szentmise (ÉNEKLAP): † szülők

Október 18., hétfő – Szent Lukács evangélista