2021. március 13. | 10:12

Hírek, liturgikus rend – 2021. március 14.

Nagyböjt 4. vasárnapja

Felhívjuk a testvérek figyelmét, hogy a járványügyi szabályokat szigorúan tartsák be (kézfertőtlenítés, védőmaszk helyes használata, távolságtartás). A szertartásokon csak tünetmentes hívő vehet részt, és a sekrestyében csak szolgálattevők tartózkodhatnak.

Az irodában személyes ügyfélfogadás továbbra sincs, de telefonon a szokásos időben elérhetők vagyunk, illetve e-mailen keresztül is.

A héten hétfőn, kedden és szerdán nem lesznek szentmisék.

Március 19-én, pénteken Szent József, a Boldogságos Szűz Mária jegyesének főünnepe lesz, templomunk búcsúja. Szentmise 11 és 18 órakor lesz. A 11 órai szentmisén Várnai László, a Jézus Szíve Plébánia plébánosa mond szentbeszédet. Az esti szentmise és az azt megelőző keresztút szabadtérben lesz megtartva. Kérjük, hogy egy mécsest mindenki hozzon magával. Mindkét szentmise végén elimádkozzuk a Szent József-litániát. Szeretettel várjuk a kedves testvéreket, különösen a férfiakat, családokat.

Péntekenként keresztúti ájtatosságot végzünk 17.30 órától. A következő keresztutat a Férfi imacsoport végzi. Kérjük a férfiakat, hogy a szövegek beosztása miatt 17.15 órára érkezzenek meg.

Szombaton az elsőáldozói és bérmálkozói felkészítők elmaradnak, valamint a betegek kenetének szentsége is később kerül kiszolgáltatásra.

Köszönjük a rászorulók részére felajánlott tartósélelmiszer-adományokat.

Az okostelefonokon elérhető Evangélium365 alkalmazást szeretettel ajánljuk minden testvérünknek.

Következő vasárnap a Szentföld javára gyűjti az egyház a perselyadományokat.

Híreink a faliújságon és honlapunkon megtalálhatók, kérjük, kísérjék figyelemmel azokat.

Március 14., vasárnap – Nagyböjt 4. vasárnapja

9.30 óra
, szentmise
11 óra, szentmise (szabadtéri): élő Edina