2020. július 25. | 13:59

Hírek, liturgikus rend – 2020. július 26.

Július 28-án, kedden Palinban 17.30 órakor szentmisét mutatunk be.

Augusztus 1-jén, szombaton Palinban a 17 órai szentmise elmarad, helyette vasárnap 8 órakor lesz megtartva.
Ezen a napon nagytakarítást szervezünk a templomban, melyre jelentkezőket várunk.

Varga László megyéspüspök atya augusztus 13-15-i online lelkigyakorlata templomunkban élőben követhető lesz. A programmal kapcsolatban hamarosan további tájékoztatást adunk.

A közelmúltban Zala megyében bűnözői csoportok idős embereket próbáltak megtéveszteni azzal, hogy az unokájuknak adták ki magukat, elhitetve, hogy bajban vannak és pénzre van szükségük.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság nyomatékosan kéri, amennyiben ilyen hívást kapnak, tegyék le a telefont, és maguk győződjenek meg arról, hogy valóban történt-e baj, illetve értesítsék a rendőrséget! Hivatalos személy nem kér pénzt, sem rendőr, sem mentős vagy tűzoltó. Ezzel kapcsolatos tájékoztató a hirdetőtáblán és itt olvasható.

Egyházi ügyintézéseiket kérjük, hogy a megadott irodai ügyeleti időben intézzék, a megadott időn kívül nem áll módunkban rendelkezésre állni sem személyesen sem telefonon, egyéb szolgálatbeli elfoglaltságunk miatt. Elérhetőségeink megtalálhatók a hirdetőtáblán és plébániánk honlapján is.

A jó idő beköszöntével kérjük, illő ruházatban érkezzenek a templomba. Az öltözködésünk az Istenhez fűződő kapcsolatunkat is kifejezi.

Szentmiseszándék a hétre még kérhető.

Július 26., vasárnap – Évközi 17. vasárnap

, szentmise: † szülők és nagyszülők
11 óra, szabadtéri szentmise

Július 27., hétfő – köznap