2020. augusztus 09. | 20:13

Hírek, liturgikus rend – 2020. augusztus 9.

Augusztus 10-én, hétfőn Szent Lőrinc diakónus és vértanú ünnepe lesz.

Augusztus 11-én, kedden Szent Klára szűzre emlékezünk. Palinban 17.30 órakor szentmisét mutatunk be, előtte gyónási lehetőséggel.

Varga László püspök atya augusztus 13-tól 15-ig tartó lelkigyakorlata templomunkban kivetítőn keresztül élőben követhető lesz. Az elmélkedések közé liturgiát szervezünk. Ennek rendjét Facebook oldalunkunk találhatják majd meg az Események között.

Augusztus 14-én, pénteken, Szűz Mária mennybevétele főünnepének előestéjén imaórát tartunk hazánkért este 18-tól 19 óráig a plébániatemplomban.

Továbbá:

Augusztus 17-től 22-ig a plébánia hivatal zárva tart. Sürgős esetben, illetve temetéssel kapcsolatban az erre a célra fenntartott telefonszámon (93/783-671), valamint e-mail-ben elérhetők leszünk, egyéb esetben a templomban, szentmisék előtt vagy után.

Augusztus 19-én, szerdán, 19 órai kezdettel zenés áhítatot tartunk a plébániatemplomban, melyre szertettel várjuk a testvéreket.

Augusztus 22-én, szombaton a Szent József a Szűzanyához megy elnevezésű zarándoklatot szervezünk Homokkomáromba, amely idén a Boldogságos Szűz Mária királynő emléknapjára esik. A programra jelentkezni szükséges, indulás reggel 9.30 órakor a Szent József térről. Visszafelé busszal jövünk, ami 16.10 órakor indul Nagykanizsára.

Szeptembertől az esti szentmisék 18 órakor kezdődnek.

Augusztus 9., vasárnap – Évközi 19. vasárnap

11 óra, szabadtéri szentmise

Augusztus 10., hétfő – Szent Lőrinc diakónus és vértanú

Augusztus 11., kedd – Szent Klára szűz