Menü

2020. augusztus 02. | 12:53

Hírek, liturgikus rend – 2020. augusztus 2.

Évközi 18. vasárnap

Hírek

Nagyon köszönjük mindazoknak, akik a szombati takarításban segítettek.

Augusztus 8-án Palinban a 17 órai szentmise elmarad, helyette vasárnap 8 órakor lesz megtartva.

Egyházi ügyintézéseiket kérjük, hogy a megadott irodai ügyeleti időben intézzék, a megadott időn kívül nem áll módunkban rendelkezésre állni sem személyesen sem telefonon, egyéb szolgálatbeli elfoglaltságunk miatt. Elérhetőségeink megtalálhatók a hirdetőtáblán és plébániánk honlapján is.

Püspök atya augusztus 13-tól 15-ig tartó online lelkigyakorlata templomunkban élőben követhető lesz. Az elmélkedések közé liturgiát szervezünk. A részletes programot jövő vasárnapi híreinkben közöljük.

Augusztus 15-én Szűz Mária mennybevételének főünnepe lesz (Nagyboldogasszony), a palini templom búcsúünnepe. A plébániatemplomban 9 és 19 órakor, a palini templomban 10 órakor mutatunk be ünnepi szentmisét. Este 19 órakor aznap nem lesz szentmise Palinban.

Liturgikus rend

Augusztus 2., vasárnap – Évközi 18. vasárnap

8 óra, szentmise (Palin)
9 óra
, szentmise: † Rozália édesanya és † Dániel fiú
11 óra, szabadtéri szentmise
12 óra, keresztelés: Kórösi András
12.15 óra, keresztelés: Bőcz Ádám
19 óra, szentmise

Augusztus 3., hétfő – köznap

19 óra, szentmise

Augusztus 4., kedd – Vianney Szent János Mária áldozópap

19 óra, szentmise

Augusztus 5., szerda – köznap

7 óra, szentmise

Augusztus 6., csütörtök – Urunk színeváltozása

Nincs szentmise

Augusztus 7., péntek – köznap

19 óra, szentmise

Augusztus 8., szombat – Szent Domonkos áldozópap

19 óra, szentmise
19 óra, szabadtéri szentmise (Palin)

Augusztus 9., vasárnap – Évközi 19. vasárnap

8 óra, szentmise (Palin)
9 óra
, szentmise
11 óra, szabadtéri szentmise
19 óra, szentmise

Kép forrása