2019. június 17. | 08:17

Hírek, liturgikus rend – 2019. június 16.

Szentháromság vasárnapja

Június 22-én, szombaton délelőtt a templomban az elsőáldozásra készülők próbája és gyóntatása lesz. Szentségimádást tartunk a
plébániatemplomban déli 12 órától 19 óráig. Az Oltáriszentség csendes őrzésére a sekrestyében lehet feliratkozni.

Június 23-án, vasárnap Úrnapja. A 10 órai szentmisében elsőáldozás lesz, a szentmise végén pedig megtartjuk az úrnapi körmenetet.
Rendkívüli kedvezmény! A medjugorjei világtalálkozóra az önálló keresettel nem rendelkező fiatalok részére támogatóinknak köszönhetően
50%-os kedvezményt tudunk biztosítani. Hamarosan megtelik a busz, aki szeretne jönni, mielőbb jelentkezzék Lábodi Istvánnál vagy a plébánián nyitvatartási időben.

Örülünk, hogy sokan jelentkeztek a 2020-as Eucharisztikus Kongresszuson tartandó elsőáldozásra, és várunk szeretettel mindenkit a
fiatalokon kívül is.

Júniustól folytatódnak a zalakarosi ProBono Generációs Családi Napok (első alkalom június 30. és utána is mindig a hónap utolsó vasárnapja). Ezúttal nemcsak szeniorok, nyugdíjasok jelentkezését várják, hanem szülők, unokák is részt vehetnek ezeken.
Ami fontos: A Generációs Családi jegy 4 fő részére rendkívül kedvezményesen, 3000 Ft-ért vásárolható meg (750 Ft/fő). Tehát a belépőjegyek igénylésének 4-gyel oszthatónak kell lennie, hiszen 1 Generációs Családi jegy 4 belépőjegyet fog tartalmazni!
Aki szeretne menni, június 21-én pénteken 14 és 17 óra között a plébánián Pásztori Máriánál szíveskedjen befizetni a jegyek árát, melyeket egy héttel később, június 28-án pénteken vehet át.

Előre jelezzük, hogy július 1-től 7-ig a plébánia hivatal zárva tart.

Június 16., Szentháromság vasárnapja

8 óra, szentmise (Palin)*
10 óra, szentmise: élő Andrásért
19 óra, szentmise: élő Andrásért

*A palini miseszándékok internetes hirdetéseinkben nem jelennek meg, azokról személyesen a palini templom sekrestyéjében kaphat információt.