2019. február 23. | 13:49

Hírek, liturgikus rend – 2019. február 24.

Kedden a férfi imacsoport találkozik a plébánián 19 órakor.

Közeleg templomunk búcsú ünnepe. A tervezett program megtalálható honlapunkon és hamarosan plakátokon is.

Egyházközösségi kirándulást szervezünk Triesztbe május 18-án, szombaton. Utazási költség és belépőjegyek ára együttesen 12 ezer Ft.

Idén is szervezünk zarándoklatot a Nemzetközi Ifjúsági Találkozóra Medjugorje-ba. A rendezvénysorozat július 31-től augusztus 7-ig tart.

A plébániánkon szeptember 29-én, vasárnap, 10 órakor lesz bérmálás. A felkészítő elindítása szervezés alatt van, jelentkezni a plébánián lehet.

Változott az énekkari próbák ideje. Jövő héttől az énekkar minden kedden 17-től 19 óráig próbál a plébánia emeleti termében. Ezen kívül, a közeledő ünnepek miatt, minden pénteken is lesz próba, szintén 17 órakor, egészen húsvétig.

Ökumenikus Világimanap lesz március 1-jén a Nagykanizsai Evangélikus Gyülekezeti teremben. Vendégek a muraszombati és tótkeresztúri gyülekezetek képviselői lesznek. Az imaalkalom 17 órakor kezdődik.

Mai vasárnap a katolikus iskolák javára gyűjtjük a perselyadományokat.

Február 24., vasárnap – Évközi 7. vasárnap

8 óra, szentmise (Palin)*
10 óra, szentmise: † Ferenc, Gyula és nagyszülők
11 óra, keresztelés: Horváth Csongor
18 óra, szentmise: IP

Február 25., hétfő – köznap

Február 26., kedd – köznap

7.30 óra, szentmise: Segítő Szűzanya tiszteletére
9 óra, szentmise (Palin)*
12.30 óra, gyászmise: † Vámosi Ferenc
14 óra, temetés: † Vámosi Ferenc

Február 27., szerda – köznap

7.30 óra, szentmise: † szülők és fiúk: † Ferenc

Február 28., csütörtök – köznap

Március 1., péntek – köznap

Március 2., szombat – köznap

18 óra, szentmise: † Ágota és nagyszülők

Március 3., vasárnap – Évközi 8. vasárnap

8 óra, szentmise (Palin)*
10 óra, szentmise: † Gizella édesanya

*A palini miseszándékok internetes hirdetéseinkben nem jelennek meg, mivel azok a palini templomban vannak csak vezetve.