2018. december 15. | 15:45

Hírek, liturgikus rend – 2018. december 16.

Advent 3. vasárnapja

December 18-án kedden 14 órára idős, egyedülálló híveinket hívjuk közös ünneplésre és szerényebb vendégségre a plébániára.
Ugyanezen a napon (december 18., kedd) 17 órától a Piarista Iskola tartja karácsonyi koncertjét a plébániatemplomban.

December 19-én szerdán 9-től 12 óráig a beteg, ágyban fekvő testvérek gyóntatása, áldoztatása lesz otthonaikban. Feliratkozni a plébánián lehet személyesen vagy telefonon, nyitvatartási időben.
Ugyanezen a napon (december 19., szerda) folytatódik a Keresztény Filmklub, 18 órakor a Karácsonyi reménysugár című amerikai filmdrámát fogjuk megnézni. Jegyeket majd kizárólag a helyszínen lehet vásárolni.

December 20-án csütörtökön 16.30 órától a Zrínyi Miklós Általános Iskola tartja karácsonyi koncertjét a plébániatemplomban.

December 22-én szombaton 10 órakor gyermekek kézműves foglalkozását tartjuk a plébánián, melyre szeretettel várjuk hittanosainkat,
ministránsainkat.

December 23-án vasárnap 16 és 18 óra között szentgyónási lehetőséget biztosítunk a templomban.
Ugyanezen a napon (december 23., vasárnap) 17 órakor karácsonyi koncert lesz a templomban.

A plébánia hivatal ügyfélfogadása december 21-től január 2-ig szünetel.

Jövő évre szentmise szándékot felveszünk már a plébánián.

December 16., vasárnap – Advent 3. vasárnapja

8 óra, szentmise (Palin)*
10 óra, szentmise: † Mária és János
18 óra, szentmise: Isten áldását a kapcsolatokra

*A palini miseszándékok internetes hirdetéseinkben nem jelennek meg, mivel azok a palini templomban vannak csak vezetve.