2018. november 25. | 20:14

Hírek, liturgikus rend – 2018. november 25.

Krisztus, a Mindenség Királya

Hétfőn délután a plébánia hivatal ügyfélfogadása szünetel. Megértésüket köszönjük. A 16 órakor kezdődő énekkari próbát az ügyfélfogadási szünet nem befolyásolja.

Szombaton 10 órától felnőtt kézműves foglalkozást szervezünk a plébánián, melyre szeretettel hívjuk felnőtt híveinket, alapanyagokat a
plébánia biztosítja. Sütemény felajánlásokat örömmel fogadunk.

Cseresnyés Péter miniszterhelyettes és Dénes Sándor polgármester úr védnökségével jelentős esemény templomunk történetében a most
megjelenő impozáns kiadvány, amely átfogó képet ad az alsóvárosi ferences Szent József templomról és történetéről. Az ünnepélyes
könyvbemutatóra december 8-án szombaton kerül sor az esti szentmise után. A rendezvényen Nagykanizsa Város Vegyeskara is fellép. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

December 3-tól elkezdődnek a hajnali misék, a plébániatemplomban hétfőn, szerdán és szombaton reggel 6 órakor, palinban kedden reggel 6 órakor, csütörtökön és pénteken nincsenek szentmisék. A szombati előesti és a vasárnapi szentmisék időpontjaiban változás nem lesz.

Kalendáriumok és könyvek a sekrestyében még kaphatók.

Decemberi programjaink megtalálhatók internetes elérhetőségeinken.

Köszönjük szépen mindazoknak, akik adományaikkal plébániánk működését segítették, kérjük, akik ezt még nem tették meg, azok ne
feledkezzenek meg róla. Ezen összegből finanszírozzuk a hamarosan megjelenő fűtési költségeket is.

Jővő vasárnap advent 1. vasárnapja. Az esti szentmise gitáros lesz.

November 25., vasárnap – Krisztus, a Mindenség Királya

8 óra, szentmise (Palin)*
10 óra, szentmise: † Géza édesapa
18 óra, szentmise: Szabó család † tagjai

*A palini miseszándékok internetes hirdetéseinkben nem jelennek meg, mivel azok a palini templomban vannak csak vezetve.