2018. augusztus 27. | 07:26

Hírek, liturgikus rend – 2018. augusztus 26.

Augusztus 28-án kedden 19 órakor férfi testvéreinket hívjuk közös imádságra a plébániára.

Szeptember 1-től az esti szentmisék 18 órakor kezdődnek.

Szeptember 3-án hétfőtől elkezdődnek a kóruspróbák délután 16 órától a plébánián.

Jerikó gyalogos zarándoklatot szerveznek szeptember 8-án és 9-én. Az indulási helyszínek Lenti, Csörnyefölde, Letenye és Tótszerdahely. Jelentkezni Kancsárné Őri Ágnesnél (20/965-3816) és Riba Mónikánál lehet (20/941-2224), illetve a plébániákon.

Szeptember 22-én, szombaton Kaposvárra buszt szervezünk Mijo Barada lelkigyakorlatára. Részletek a templom hirdetőtábláin és az interneten. Jelentkezni a plébánia hivatalban lehet nyitvatartási időben.

A templom bejáratánál könyveket, ajándéktárgyakat találnak, szeretettel ajánljuk önöknek. Az ár a könyvek hátulján található, és az állóperselybe szíveskedjenek bedobni.

Kérjük, akik még nem rendezték az egyházközségi hozzájárulásukat, azok szíveskedjenek megtenni. Az egyházközségi hozzájárulás alapdíja 3500 Ft/év/kereső fő

Négy napos medjugorje-i zarándoklatot szervezünk októberben. Indulás október 19-én reggel, érkezés 24-én hajnali órákban. Jelentkezni a plébánián lehet.

A tanév kezdetével hívjuk fiataljainkat a templomi szolgálatra, fiúkat ministrálni, lányokat a zsoltárénekes csoportba.

Augusztus 26., vasárnap – Évközi 21. vasárnap

10 óra, szentmise: † Erzsébet és nagyszülők