2018. július 15. | 19:05

Hírek, liturgikus rend – 2018. július 15.

Most vasárnap az esti szentmise gitáros lesz, utána dicsőítést tartunk.

Július 20-án, pénteken 21 órától mindenkit szeretettel vár a Jézus Szíve plébániatemplom közös virrasztásra hazánk és lakóhelyünk megújulásáért.

Július 28-án, szombaton este 19 órakor tartják a több mint négy évtizedes hagyománnyal rendelkező szántódpusztai Szent Kristóf búcsút. A szentmisét Dr. Márfi Gyula veszprémi érsek úr végzi. Az autók megáldása – a szokott módon – a szentmise végén lesz.

Augusztus 25-én, szombaton egész napos imatalálkozóra hívjuk önöket Máriaremetére. A vendég a medjugorje-i Ljubo Kurtovic atya lesz. Jelentkezni a plébánia hivatalban lehet nyitvatartási időben.

Szeptember 22-én, szombaton Kaposvárra buszt szervezünk, késői hazaérkezéssel Mijo Barada lelkigyakorlatára. Jelentkezni a plébánia hivatalban lehet nyitvatartási időben.

Hálásan köszönjük mindazoknak, akik adományaikkal támogatták a medjugorje-i mladifestre való kijutást, adakozásaikból 160.000 forint gyűlt össze.

Információs kártyákat találnak a bejáratnál lévő asztalon, melyen feltüntettük a plébánia hivatal nyitvatartását, illetve a miserendünket. Kérjük, vigyék magukkal.

Július 15., vasárnap – Évközi 15. vasárnap

10 óra, szentmise: † László édesapa
19 óra, szentmise: pro pop.

Július 16., hétfő – köznap

19 óra, gyászmise: † Miklós

Július 17., kedd – köznap

7.30 óra, szentmise
, szentmise (Palin)

Július 18., szerda – Szent Hedvig királynő

7.30 óra, szentmise

Július 19., csütörtök – köznap

Július 20., péntek – köznap

Július 21., szombat – köznap

19 óra, szentmise: pro pop.

Július 22., vasárnap – Évközi 16. vasárnap

10 óra, szentmise: † László