2018. július 08. | 18:45

Hírek, liturgikus rend – 2018. július 8.

A szentszék javára 42.500 forint Péter-fillér gyűjtést elküldtünk a püspökségre.

Július 28-án, szombaton este 19 órakor tartják a több mint négy évtizedes hagyománnyal rendelkező szántódpusztai Szent Kristóf búcsút. A szentmisét Dr. Márfi Gyula veszprémi érsek úr végzi. Az autók megáldása – a szokott módon – a szentmise végén lesz.

Augusztus 25-én, szombaton egész napos imatalálkozóra hívjuk önöket Máriaremetére. A vendég a medjugorje-i Ljubo Kurtovic atya lesz. Részletek a templom hirdetőtábláin és az interneten. Jelentkezni a plébánia hivatalban lehet nyitvatartási időben.

Szeptember 22-én, szombaton Kaposvárra buszt szervezünk, késő hazaérkezéssel Mijo Barada lelkigyakorlatára. Részletek a templom

Kérjük, a medjugorje-i mladifestre jelentkezetteket, hogy a plébánia hivatalban szíveskedjenek befizetni a zarándoklat költségét.

Medjugorje-i zarándoklatot szervezünk minden korcsoport számára október végén. Feliratkozni a plébánián lehet, részleteket később közlünk.

Július-augusztusban elkezdődik a szabadságok kiadása a plébánián, ami miatt az irodai nyitvatartás is változhat. A változásról naprakész információkat a honlapunkon és a Facebook-on fognak találni, kérjük, kísérjék figyelemmel hírközlési csatornáinkat.

A nyári dél-balatoni miserendet megtalálják hirdetéseink alján, illetve a Facebook-on is.

Július 8., vasárnap – Évközi 14. vasárnap

10 óra, szentmise: † szülők és nagyszülők
11 óra, keresztelés: Buttykai Júlia
19 óra, szentmise: pro pop.

Július 9., hétfő – köznap

19 óra, szentmise: † szülők

Július 10., kedd – köznap

7.30 óra, szentmise: élő Anikóért
, szentmise (Palin)

Július 11., szerda – Szent Benedek apát, Európa fővédőszentje

7.30 óra, szentmise: † Balázs fiú

Július 12., csütörtök – köznap

Július 13., péntek – köznap

11 óra, gyászmise: † Tamás Lajos
, temetés: † Tamás Lajos
, szentmise: † László édesapa

Július 14., szombat – köznap

19 óra, szentmise: † szülők és testvérek

Július 15., vasárnap – Évközi 15. vasárnap

10 óra, szentmise: † László édesapa
19 óra, szentmise: pro pop.