Menü

2018. március 12. | 14:46

Hírek, liturgikus rend – 2018. március 11.

Nagyböjt 4. vasárnapja

Hírek

Nagyböjtben minden pénteken keresztutat végzünk 17.15 órától, melyre várjuk plébániánk közösségeit is.

Március 11-től 19-ig a Szent József-kilencedet imádkozzuk, melyre várjuk férfi híveinket.

A héten elkezdődik templomunk búcsú ünnepsége. Az idei Szent József-búcsú programjai március 16-tól 19-ig tartanak. Pénteken az ifjúsági közösséggel Őrtilosba megyünk kirándulni, ahol programokkal és közös ebéddel várjuk a gyerekeket. Szombaton 10 órától Görög Ibolya írónő, protokoll tanácsadó tart előadást a plébánia emeleti dísztermében. 12 órától közös ebéd. 13 órától focit szervezünk a fiataloknak a Zrínyi Iskola pályáján. Vasárnap a 10-es szentmisét Bíró László tábori püspök mutatja be. Az esti szentmise gitáros lesz. Hétfőn Szent József ünnepén 18 órakor lesz szentmise, melyet Varga László kaposvári megyéspüspök mutat be. A szentmisén az Apáti Capella Kamarakórus énekel. Várunk szeretettel mindenkit búcsúi ünnepségünkre és programjainkra melyeket
megtalálnak az interneten is. A pénteki kirándulásra sütemény felajánlásokat kérnénk, illetve a szombati napra palacsintákat. Minden felajánlásukat hálásan köszönjük.

Április 14-én egyházközösségi kirándulásra hívjuk önöket Szlovákiába. Úti célunk a pozsony-dévényi vár. Jelentkezni a plébánia hivatalban lehet a 10 ezer forint részvételi díj befizetésével, mely tartalmazza a biztosítást, belépőket és a vacsorát is.

Az idei évben kiemelten fontos rendelkezni az 1 százalékról! Kérjük, támogassa adója egyházi 1%-ával a Magyar Katolikus Egyház szolgálatát! Technikai szám: 0011.

Liturgikus rend

Március 11., vasárnap – Nagyböjt 4. vasárnapja

8 óra, szentmise (Palin): † szülők
10 óra, szentmise: † szülők és testvérek
18 óra, szentmise: † Valéria, halálának 5. évf.

Március 12., hétfő – köznap

18 óra, szentmise: † családtagok

Március 13., kedd – köznap

7.30 óra, szentmise: élő családtagok
17 óra
, szentmise (Palin): † nagynéniért

Március 14., szerda – köznap

7.30 óra, szentmise: élő Alexandráért

Március 15., csütörtök – köznap

18 óra, szentmise: ősök bűneiért

Március 16., péntek – köznap

17.15 óra, keresztúti ájtatosság
18 óra
, szentmise: † Ferenc

Március 17., szombat – köznap

18 óra, szentmise: † Árpád és Margit szülők

Március 18., vasárnap – Nagyböjt 5. vasárnapja

8 óra, szentmise (Palin): † szülők és nagyszülők
10 óra, szentmise
18 óra, szentmise: † szülők