Menü

2017. november 25. | 19:06

Hírek, liturgikus rend – 2017. november 26.

Krisztus, a Mindenség Királya

Hírek

November 29-én, szerdán folytatódik a Keresztény Filmklub. Az Anyám mozija c. filmet fogjuk megnézni. A vetítés 18 órakor kezdődik, jegyeket kizárólag a helyszínen lehet vásárolni, 600 Ft-ért.

December 2-án, szombaton délelőtt 10 órától hittanosaink, ministránsaink kézműves foglalkozását tartjuk, ahol a gyerekek karácsonyi díszeket, ajándékokat készíthetnek.
Ugyanezen napon délután 14 órától a felújítás előtt álló kolostor épületéből fogunk bútorokat, liturgikus eszközöket áthozni a plébániára, amihez férfiak segítségét kérnénk. Jelentkezni a sekrestyében lehet vagy a Plébánia Hivatalban.
Szintén december 2-án, este 19 órától pedig adventi orgonakoncert lesz a templomban Dankos Attila orgona- és Fekete Melinda Zsófia szaxofonművészek előadásában. A részletes program megtalálható a hirdetőtáblán, a honlapunkon és Facebook-oldalunkon.

December 3-án elkezdődik az Ádventi időszak, melyben szeretettel várjuk a híveket a hajnali szentmisékre. Hétfőn, szerdán és szombaton reggel 6 órakor a plébániatemplomban, keddenként reggel 6 órakor pedig Palinban lesznek roráté szentmisék. A misék után szerény agapéval várjuk a híveket a plébánián, Palinban a közösségi teremben. Az ádventi időszakban hétfőtől péntekig esti szentmisék nem lesznek (lásd: Szentmisék rendje).

Liturgikus rend

November 26, vasárnap – Krisztus, a Mindenség Királya

8 óra (Palin): † Imre és családtagok
10 óra: † Katalin édesanyáért
11 óra: Vámosi Dániel keresztelése
18 óra: † Ágota

November 27, hétfő – köznap

18 óra: † Márta

November 28, kedd – köznap

7.30 óra: pro pop.
17 óra (Palin): † László édesapa

November 29, szerda – köznap

7.30 óra: élő Erzsébet és Mária

November 30, csütörtök – Szent András apostol

Nincs szentmise

December 1, péntek – köznap

12.30 óra: † Dömötör László gyászmiséje
14 óra † Dömötör László temetése
18 óra: † Ilona és családtagok

December 2, szombat – köznap

18 óra: † Géza

December 3, vasárnap – Advent 1. vasárnapja

8 óra (Palin)
10 óra: † Ilona
18 óra: élő Ferenc családapa