2017. november 10. | 15:46

Hírek, liturgikus rend – 2017. november 12.

November 13-án, hétfőn Tímár Sándor Asztrik ferences szerzetes fogja bemutatni az esti szentmisét.

November 16-án, csütörtökön este közös dicsőítés lesz a város karizmatikus közösségeivel. Előtte 18 órakor szentmise. Az alkalom nyitott, mindenkit szeretettel várunk.

November 18-án, szombaton egész napos szentségimádást tartunk. Az Oltáriszentség őrzésére a sekrestyében lehet feliratkozni.

November 29-én, szerdán folytatódik a Keresztény Filmklub. Az Anyám mozija c. filmet fogjuk megnézni. A vetítés 18 órakor kezdődik, jegyeket kizárólag a helyszínen lehet vásárolni, 600 Ft-ért.

December 2-án, szombaton 19 órától adventi orgonakoncert lesz a templomban Dankos Attila orgona- és Fekete Melinda Zsófia szaxofonművészek előadásában. A részletes program megtalálható a hirdetőtáblán, a honlapunkon és Facebook-oldalunkon az Események között.

Fakultatív bérmálási felkészítő zajlik a plébánia hittantermében minden hétfőn 14 órától.

Ifjúsági közösség van a plébánián minden második szombaton 19.10 órától 21 óráig. A következő alkalom november 25-én lesz.

A Piarista Esték következő előadása kedden 17 órakor lesz a Piarista Iskola dísztermében. Baritz Sarolta domonkos nővér és Fóris Ferenc közgazdászok tartanak előadást a kereszténység és a közgazdaságtan összefüggéseiről. A belépés díjtalan, a vendégeket agapéval várják.

Köszönjük mindazoknak, akik ezidáig rendezték egyházközségi hozzájárulásukat.

November 12, vasárnap – Évközi 32. vasárnap

8 óra (Palin): pro pop.