2017. október 07. | 12:50

Hírek, liturgikus rend – 2017. október 8.

Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya, Magyarország főpátrónája

Október 1-től megváltozott a Plébánia Hivatal nyitvatartása. Az új rend szerint hétfőtől csütörtökig 9-11 óráig, illetve hétfőn és pénteken 14-17 óráig tudunk hivatali ügyeket intézni. Az új nyitvatartást megtalálják a hirdetőtábláinkon és a honlapunkon is.

Október 9-én, hétfőn Olvasó-kör lesz a plébánia hittantermében az esti szentmise után.

Október 14-én, szombaton egészségnapot tartunk a plébánia hittantermében. A részletes program megtalálható a faliújságainkon és a honlapunkon.

Október 19-én, csütörtökön 18 órakor szentmise lesz, utána közös dicsőítés a város karizmatikus közösségeivel. Az alkalom nyitott,
mindenkit szeretettel várunk.

Október 25-én, szerdán az Igazi törődés c. filmet nézzük meg. Jegyek 600 Ft-ért vásárolhatók a sekrestyében és a Plébánia Hivatalban.

Hétfőnként 14 órától a plébánia hittantermében fakultatív foglalkozás keretében bérmálásra felkészítő csoport indul.

Új és nagyobb autóbuszt kaptunk a medjugorje-i zarándokútra, így aki szeretne még jönni, jelentkezhet a Plébánia Hivatalban az összeg befizetésével.

Október 8, vasárnap – Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya, Magyarország főpátrónája

8 óra (Palin): pro pop.
10 óra: † Anna
10 óra: Korhán László keresztelése (szentmisében)
18 óra: hálából jótevőkért

Október 9, hétfő – köznap

9.30 óra: † Bakonyi Tibor temetése
18 óra: † Bakonyi Tibor gyászmiséje

Október 10, kedd – köznap

7.30 óra: † Hans Józsefné Kósa Anna gyászmiséje
18 óra (Palin)

Október 11, szerda – Szent XXIII. János pápa

7.30 óra: György testi és lelki gyógyulásáért

Október 12, csütörtök – köznap

Október 13, péntek – köznap

18 óra: élő és † lelkipásztorok

Október 14, szombat – köznap

18 óra: † Anna édesanya halálának 10. évf.

Október 15, vasárnap – Évközi 28. vasárnap

8 óra (Palin): † Zoltán és Mária