2017. szeptember 15. | 20:52

Hírek, liturgikus rend – 2017. szeptember 17.

Szeptember 22-én, pénteken I. Új Utak az Egyházban tudományos konferencia lesz a Pannon Egyetem nagykanizsai kampuszán. A délután 14.30 órakor kezdődő szekcióelőadások 4. (Megújuló egyház Ecclesia semper reformanda est) szekciójában Csorba Tamás plébános, szociálpedagógus BA, szociálpolitikus PTE MA hallgató tart előadást Hit és szociális érzék a Pannon Egyetem Nagykanizsai Kampusz hallgatói körében címmel.

Szeptember 23-án, szombaton reggel 8 órakor bérmálkozóink vizsgája lesz a plébánia hittantermében.

Szeptember 27-én,  szerdán folytatódik a Keresztény Filmklub, A Viskó c. filmet fogjuk megnézni. Jegyek 600 Ft-ért vásárolhatók a sekrestyében és a plébánián.

Szeptember 30-án, szombaton a Teréz Misszió 10. országos találkozója lesz Zalakomárban. További információk és jelentkezés a plébánián.

Október 1-jén, vasárnap bérmálás lesz. A bérmálás szentségét Varga László megyéspüspök szolgáltatja ki a 10 órakor kezdődő szentmisében.

Október 4-én, szerdán Szent Ferenc tranzitusát ünnepeljük. Az ünnepi szentmise 10 órakor kezdődik.

Október 20-tól 24-ig medjugorje-i zarándoklatot szervezünk. A zarándoklat programja megtekinthető a faliújságainkon. Egyúttal kérjük, akik jelentkeztek az útra, szíveskedjenek a költségeket befizetni a plébániahivatalban.

A tanév kezdésével szeretettel várjuk a hittanosokat szentmisére, a fiúkat ministrálni, a lányokat pedig a zsoltárénekes csapatba.

A sekrestyében és a plébánián vallásos, imádságos könyvek kaphatók.

Szeptember 17, vasárnap – évközi 24. vasárnap

8 óra (Palin)
10 óra: † Katalin édesanya
18 óra: † szülők és hálából házassági évf.

Szeptember 18, hétfő – köznap

18 óra: pro pop.

Szeptember 19, kedd – köznap

7.30 óra