2017. szeptember 10. | 18:33

Hírek, liturgikus rend – 2017. szeptember 10.

Szeptember 16-án „Te szedd” önkéntes szemétgyűjtési program lesz, melyre plébániánk is regisztrált. Találkozási hely az alsótemplom előtt, reggel 9 órakor.

Szeptember 27-én folytatódik a Keresztény Filmklub. A Viskó c. filmet fogjuk megnézni. Jegyeket a plébánia-hivatalban lehet venni 600 Ft-ért.

Szeptember 30-án a Teréz Misszió 10. országos találkozója lesz Zalakomárban. További információk és jelentkezés a plébánián.

Október 20-tól 24-ig medjugorje-i zarándoklatot szervezünk. A zarándoklat programja megtekinthető a faliújságainkon. Egyúttal kérjük, akik jelentkeztek az útra, szíveskedjenek a költségeket befizetni a plébánia-hivatalban.

A tanév kezdésével szeretettel várjuk a hittanosokat szentmisére, a fiúkat ministrálni, a lányokat pedig a zsoltárénekes csapatba.

Köszönjük szolgálatát mindazoknak, akik a szombati Mária-köszöntő kerékpártúra és esti imádság szervezésében részt vettek.

Szeptember 10, vasárnap – évközi 23. vasárnap

8 óra (Palin): pro pop.
10 óra: † Ferenc, Lajos és szülők
18 óra: † Bernadett és szülők

Szeptember 11, hétfő – köznap

18 óra: † Mária

Szeptember 12, kedd – Szűz Mária szent neve

7.30 óra: Nóra gyógyulásáért és édesanyjáért
18 óra (Palin): család élő tagjaiért

Szeptember 13, szerda – Aranyszájú (Krizosztomosz) Szent János püspök és egyháztanító

7.30 óra: György gyógyulásáért

Szeptember 14, csütörtök – A szent kereszt felmagasztalása

Szeptember 15, péntek – A fájdalmas Szűzanya

18 óra: † László és János

Szeptember 16, szombat – Szent Kornél pápa és Szent Ciprián püspök vértanúk

18 óra: † Valéria

Szeptember 17, vasárnap – évközi 24. vasárnap

8 óra (Palin)
10 óra: † Katalin édesanya
18 óra: † szülők és hálából házassági évf.