2017. augusztus 14. | 13:34

Hírek, liturgikus rend – 2017. augusztus 13.

Augusztus 14-én, hétfőn 17 órától énekkari próba lesz a plébánia hittantermében.

Szintén augusztus 14-én, hétfőn 19 órakor előesti szentmisét tartunk Nagyboldogasszony ünnepéről. Akik tehát kedden nem tudnak eljönni, az ő számukra érvényes a hétfő esti szentmisén való részvétel. A szentmise után 20 órától 21 óráig virrasztást tartunk hazánkért.

Augusztus 15-én, kedden, Szűz Mária Mennybevétele (Nagyboldogasszony) ünnepén reggel 8 órakor Palinban és délelőtt 10 órakor a Szent József plébániatemplomban lesznek szentmisék. Esti szentmise nem lesz.

Augusztus 20-án, vasárnap, Államalapító Szent István Király, Magyarország fővédőszentje ünnepén a városmise 18 órakor kezdődik. A délelőtti szentmisék rendjében változás nem lesz.

Augusztus 26-án, szombaton a bérmálkozók felkészítőjét tartjuk a plébánia hittantermében délelőtt 10 órától.

Szeptember elsejével az esti szentmisék időpontja vissza áll 18 órára. Kérem, figyeljenek az időpontokra.

Szeptember 2-án, szombaton egész napos szentségimádást tartunk. Az Oltáriszentség őrzésére a sekrestyében tudnak feliratkozni. Örülnénk, ha minél többen el tudnának jönni.

Augusztus 13, vasárnap – évközi 19. vasárnap

8 óra (Palin)
10 óra: † Zsuzsa és szülők
10 óra: Rebeka keresztelése (szentmisében)