Események betöltése

• Ez az esemény elmúlt.

Kitekintő – Nógrádi György

2023.10.07. | 18:00 - 19:00

Kitekintő címmel új programsorozat indul plébániánkon, melynek keretében civil vezetőket, ismert személyeket, közösségért dolgozó embereket hívunk meg előadásokat tartani.
Negyedik alkalommal október 7-én, szombaton Nógrádi György biztonságpolitikai szakértő fog előadást tartani az aktuális világpolitikai helyzetről a plébánia dísztermében (emelet), 18 órai kezdettel. A program ingyenes.

FONTOS!
A korlátozott férőhely miatt a rendezvényre jelentkezni kell az alábbi e-mail címen név és telefonszám megadásával: szentjozseflive@gmail.com.
Jelentkezési határidő: október 4.
Túljelentkezés esetén a férőhelyet jelentkezési sorrend alapján tudjuk biztosítani. A túljelentkezőket értesíteni fogjuk, hogy a rendezvényen helyet biztosítani nem tudunk számukra.

Dátum:
2023.10.07.