2018. július 23. | 07:09

Hírek, liturgikus rend – 2018. július 22.

Július 26-án, csütörtökön, Szent Anna és Szent Joakim ünnepe lesz, Jézus nagyszüleire emlékezünk. Szeretettel hívjuk a nagyszülőket Palinba reggel 8 órai, a Szent József templomba de. 10 órai szentmisére, az unokákkal együtt.

Péntekenként 17 órától a Szentlélek szemináriumot végzetteket hívjuk imádkozni a plébániára, akik szívesen csatlakoznának közösséghez.

Jövő vasárnap az esti szentmise gitáros lesz, utána dicsőítés.

Július 31-én, kedden este 19 órától férfi híveinket hívjuk imádkozni a plébániára.

Augusztus 2-án, csütörtökön tartjuk a Porciunkula-búcsút. A szentmise délelőtt 10 órakor kezdődik. Szeretettel hívjuk a ferences lelki családhoz tartozókat.

Augusztus 25-én, szombaton egész napos imatalálkozóra hívjuk önöket Máriaremetére. A vendég a medjugorje-i Ljubo Kurtovic atya lesz. Jelentkezni a plébánia hivatalban lehet nyitvatartási időben.

Szeptember 22-én, szombaton Kaposvárra buszt szervezünk, késői hazaérkezéssel Mijo Barada lelkigyakorlatára. Jelentkezni a plébánia hivatalban lehet nyitvatartási időben.

Információs kártyákat találnak a bejáratnál lévő asztalon, melyen feltüntettük a plébánia hivatal nyitvatartását, illetve a miserendünket. Kérjük, vigyék magukkal.

Nagyon örülök, hogy fiataljaink a nyári szünetben is jönnek hétköznap ministrálni, hívom a kedves híveket is a hétköznapi szentmisékre. A test pihenése közben jusson idő a lélek megpihenésére is Jézus közelségében.

Július 22., vasárnap – Évközi 16. vasárnap

10 óra, szentmise: † László
19 óra, szentmise: † Imre édesapa

Július 23., hétfő – Szent Brigitta szerzetesnő, Európa társvédőszentje