2017. szeptember 02. | 21:31

Hírek, liturgikus rend – 2017. szeptember 3.

Szeptember 9-én szombaton rövidebb távú Mária-köszöntő kerékpártúrát szervezünk Palinon keresztül Újudvarig. Gyülekező reggel 8.30 órakor a plébánia előtt, indulás 9 órakor. Útközben lelki és közösségi programok lesznek. Az újudvari sportpályán közös ebéd lesz. Mindenki saját felelősségére jöjjön, megfelelő állapotú kerékpárral, figyelve a közlekedés biztonságára. Az esti szentmise után 19 órától a plébánia udvarán Mária-köszöntővel zárjuk a napot, ahol közös zenés imádságra hívjuk a kedves testvéreket.

Szeptember 16-án „Te szedd” önkéntes szemétgyűjtési program lesz, melyre plébániánk is regisztrált. Találkozási hely az alsótemplom előtt, reggel 9 órakor.

Szeptember 27-én, szerdán folytatódik a Keresztény Filmklub. A Viskó c. filmet fogjuk megnézni.

Szeptember 30-án, szombaton a Teréz Misszió 10. országos találkozója lesz Zalakomárban. További információk és jelentkezés a plébánián.

Október 20-tól 24-ig medjugorje-i zarándoklatot szervezünk. A zarándoklat programja megtekinthető a faliújságainkon. Egyúttal kérjük, akik jelentkeztek az útra, szíveskedjenek a költségek befizetését megkezdeni a plébániahivatalban.

A tanév kezdésével szeretettel várjuk a hittanosokat szentmisére, a fiúkat ministrálni, lányokat pedig a zsoltárénekes csapatba.

Szeptember 3, vasárnap – évközi 22. vasárnap

8 óra (Palin)
10 óra: † Mária
10 óra: Maja keresztelése (szentmisében)